Název článku: NUDISTICKÁ PLÁŽ VE ŠPANĚLSKU - RÁJ NEBO SODOMA GOMORA?!

Datum: 14. 2. 2011 17.26 | Autor: wolrath@seznam.cz | 1633× | Kategorie: Cestujeme po Evropě | Komentáře: 0

Rád bych Vám touto formou předal své zkušenosti z gay nudistické pláže La Marina. Tato několik kilometrů dlouhá písečná pláž, celkem odříznutá od civilizace, se nachází poblíž města Guardamar del Segura v oblasti Alicante (Španělsko).Jako spousta pláží v této nádherné zemi, tak i tato má odčleněnou část pro homosexuály. Z mého pohledu bych řekl, že pouze pro gaye, jelikož opačného pohlaví jsem zde shlédl po skromnu. Říkáte si, jak si mohu být tak jistý? Odpověď je velmi jednoduchá. Tato pláž je navíc nudistická a díky tomu se Vám poodkryjí veškeré detaily Vašich opalujících se sousedů. Ačkoli je pravdou, že občas moje rozeznávací schopnosti selhávaly. Jedním příkladem se stala žena, která poodhalila kromě svých bujarých ňader také svůj penis. Jak se poté ukázalo. I její blonďatá přítelkyně měla „camprdlíka“. Však tyto rarity se Vás nijak nedotýkají. Oni se opalují, Vy se opalujete.

Jak idylické! Ale ouha !Najednou zjistíte, že nejen vy okukujete okolí. Pohledy procházejících a spoluležících lidí směřují i na Vás. Uvědomíte si že špinavých blonďáku do 190 cm tady moc není. Tím se z lovce stává kořist. Někteří si dokonce drze stoupnou až k Vaší osušce a zírají Vám přímo mezi nohy. Pro stydlivého raka jako já, to není pravý šálek kávy. Postupem času jsem raději od nudismu ustoupil a oblékl si plavky. Však ani toto jim nestálo v cestě.Na pláži se lidé seznamují, opalují, koupají a „mazlí“ v moři. Celé je to takové romantické. Dokud se nezačnete potýkat s otázkou, že se Vám chce na záchod. Jakožto ekologický aktivista jsem odmítl jít do moře a hledal řešení v okolní přírodě. Na druhé fotografii vidíte jak rozsáhlá je zde vegetace. Pokud Vám zrak dobře slouží, správně zaznamenáváte nahou siluetu muže pod palmovým listem. Na otázku co tam dělal, Vám záhy odpovím.Ale abych se vrátil k otázce řešení vykonávání potřeby na pláži. Pobíhal jsem pod piniemi jak zběsilý a hledal jeden jediný keřík, ve kterém by se neukrýval jeden až tři holé zadky. Po chvíli hledání a okoukávání místních „křováků“, jsem dospěl k závěru, že se radši trochu projdu a vyčůrám se opodál. Je pravdou, že cesta to byla pestrá. Nebudu Vám ani popisovat co vše mi bylo cestou nabídnuto ne-li předvedeno.Slunce pražilo, les nekončil a můj bok se již málem vyvalil. Když tu najednou, byl plácek zcela volný a opuštěný. Neváhal jsem ani vteřinu a ….. Lidičky to Vám byla úleva. Můj soustředěný výraz ve tvářil rázem zmizel.Otočil jsem se a vyrazil zpět k ručníku. Cestou jsem zahlédl, že po zemi leze nějaký zvláštní druh housenek. Zkoumal jsem je a sbíral ze země. Dokážete si představit jak to asi vypadalo. Neustále ohýbání a sbírání se  zadkem vztyčeným. Po chvíli jsem uslyšel prasknutí větve za mými zády a nějaké pískání…. Honem jsem přidal do kroku, když tu na mě z křoví vyrazil nějaký chlápek. Bez servítek mě začal líbat a velmi hbitě omakávat. Než jsem se vzpamatoval, už jsem málem ležel na zemi. Ano Vážení, chtěl mě. Začalo klasické odstrkování, během kterého jsem se snažil ve španělštině vyžblektnout co si myslím. Zřejmě to nebylo dost výstižné. Pokračoval a sápal se na mě. Chvíli jsme se tam takhle kutáleli, ale nakonec se mi ho podařilo ze sebe dostat a říci mu jasné ne. Úplná scénka z filmu však se šťastným koncem. Od této chvíle se dobrovolně zúčastňuji mnou opovrhované kontaminace moře bez jakýchkoli výčitek. Nyní je jen na Vás jak si tuto zkušenost vezmete k srdci. Ale moje rada zní: „ Sběr housenek v lese plném homosexuálů je kravina!!!!!


 

Tak jsem hned od toho dne začal zkoušet a cvičit sebeobranné cviky s mým profi-nožem značky Gerber; jak mi to šlo, můžete shlédnout na následujícím videu:


bojshomosexualem.avi


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: